Haarlemse Dart Vereniging 
Gezellig darten in Haarlem !

Teams in de wintercompetitie 2020/2021:

Speelgelegenheden: 






Team

Waar 

Adres

Thuisavond

Captain

Triple One

Beijnes café

Stationsplein 134

Donderdag

Henk Dijkstra

Heren café Schoten

café Schoten

Rijksstraatweg 362

Maandag

Adriaan Spelde

Café Bert

Café Bert

Voorzorgstraat 42

Woensdag

Rene van Dusschoten

The Crash

Café Millennium

Schoterweg 23

Vrijdag

Andre Bergman

t Hoekje 2.0

Café Bert

Voorzorgstraat 42

Vrijdag

Niek Ruurda

Beijnes 3

Beijnes café

Stationsplein 134

Vrijdag

Ed Lunenburg

Nognix

Beijnes cafe

Stationsplein 134

Vrijdag

Mariska van Rijn

Bierteam LH

Café de Lange Heer

Lange Heerenstraat 6

Dinsdag

Tim van Laar

Dames cafe Schoten

café Schoten

Rijksstraatweg 362

Dinsdag

Shirley Koopman

Crack 13

café Crackers

Lange Veerstraat 34

Vrijdag

Stefan Mutsaers

Beijna!

Beijnes café

Stationsplein 134

Vrijdag

Danny van der Groef

t Einde

Café Millennium

Schoterweg 23

Vrijdag

Gijs Amesz

Poort 6

café de Poort

Amsterdamsevaart 8

Donderdag

André Beliën

EVD

Beijnes café

Stationsplein 134

Vrijdag

Martin Heuzeveldt


De teams en hun spelers:

Triple One

Henk Dijkstra (C) - Gerrit v/d Pol - Benny Schmitz - Ilona Shorfhaar - Patrick v/d Meij - Pascal Vroling - Reno Vroling - Frouke de Jong - Mitchel Weltevreden. 


Heren café Schoten

Adriaan Spelde (C) - Nick Hagen - Ger Nieman - Jeroen Akse - Niels Delissen.


Cafe Bert

Rene van Dusschoten (C) - Winnie van Dijk - Frank van Lasschuit - Stefan van Ooijen - Kelly Hoogreef - Mitch de Droog - Andre Ruiter - Carlo Schreuder - Levy van Dusschoten


't Hoekje 2.0

Niek Ruurda (C) - Marcel Blok - Dimitri Willard - Amber van Doorn - Nando Kruijswijk.


Beijnes 3

Ed van Lunenburg (C) - Bert Schaaf - Alex Been - Simon v/d Kamer - Olivier Burgering - David v/d Berg - Sam Molenaar- Frank Essenberg


The Crash

Andre Bergman (C) - Niels den Hartog - Harold Prins - Odin de Vries - Rob Tieken - Marc den Hartog - Erwin Prins - Paul den Hartog.


Nognix

Mariska van Rijn (C) - Wijnand Prins - Winnie Vallentgoed - Dennis van Schagen - Joey van Schagen - Fayenne Hehanussa - Lara de Kuijer - Ozzy Laan - Sjaak Duinkerken - Petra Roozen - Lenny Schweitzer - Freek Bakker.


Bierteam Lange Heer

Tim van Laar (C) - Sam Zwolsman - Mandy Boogaard - Tycho Bos - Martijn Broertjes - Ruben Hagelbroek - Martijn Rommertz.


Dames café Schoten

Shirley Koopman (C) - Macy Oomen - Mandy Kriege - Adrienne Kriege - Sharon Honing.


Crack 13

Stefan Mutsaers (C) - Armando van Jaaren - Manon Alexandra Roberti - Lee Penrose - Pepijn de Beijer - Fabian Jager - Jurgen de Haan - Cyril Hak - Justin Blackie.


Beijna!

Danny v/d Groef (C) - Natascha Thoben - Richard Kars - Hans Zevenhek - Wouter Rogaar - Werner v/d Berg - Albert Zahn - Robin Houweling - Michel van Roodselaar


't Einde

Gijs Amesz (C) - Remo Stouten - Andre de Krijger - Daan de Bie - Mark Cobelens - Martin Valkhoff - Shauni Cobelens - Pascal de Droog


EVD

Martin Heuzeveldt (C) - Jaap Laan - Julius Brouwer - Jelle Kroft - Wouter Ravelli - Maurice Janssen - Helen Volkers - Richard van Dam - Jitse Paauw - Oscar Gootjes - Peter v/d Voet.


Poort 6

André Belien (C) - Miranda Bakker - Kyara Bakker - Mitchell Bakker - Vievianne van Alterna - Dennis de Rooij - Jordy Belien.