Haarlemse Dart Vereniging
Gezellig darten in Haarlem !

Teams in de wintercompetitie 2019/2020:

Team 1: EVD

Captain:

Martin Heuzeveldt  

Speelgelegenheid:

Beijnes / Stationsplein 134 / 2011 LN Haarlem 

Thuis avond:

Vrijdag

Teamleden:

Jaap Laan / Helen Volkers  / Jitse van der Wal / Julius Brouwer / Jelle Kroft /  Maurice Janssen / 


Team 2: Gepoort

Captain:

Ramon Brands 

Speelgelegenheid:

Cafe de Poort / Amsterdamsevaart 8 / 2032 EA Haarlem

Thuis avond:

Vrijdag

Teamleden:

Maup Beneker / Pascal de Boer / Michael Brands / Ricardo Hopman / Marc Huigen / Marcel le Noble / Theo Steenhof / Rick Weij / Stanley van der Veldt / 


Team 3: Beijna!

Captain:

Ronald Sminia

Speelgelegenheid:

Beijnes / Stationsplein 134 / 2011 LN Haarlem

Thuis avond:

Vrijdag

Teamleden:

Natascha Toben / Richard Kars / Hans Zevenhek / Frits Freijmuth / Wouter Rogaar / David v/d Berg / Werner v/d Berg / 


Team 4: Cafe Bert

Captain:

Andre Ruiter 

Speelgelegenheid:

Cafe Bert / Voorzorgstraat 42 / 2013 VR Haarlem

Thuis avond:

Woensdag

Teamleden:

Ruud Baetens / Collin Benschop / Winnie van Dijk / Mitch de Droog / Kelly Hoogreef / Frank van Lasschuit / Marcel van Leeuwen / Stefan van Ooijen / Rene van Dusschoten / 


Team 5: Beijnes 3

Captain:

Ed van Lunenburg 

Speelgelegenheid:

Beijnes / Stationsplein 134 / 2011 LN Haarlem 

Thuis avond:

Vrijdag

Teamleden:

John Essenberg / Frank Essenberg / Bert Schaaf / Melvin / Sander / Andre /


Team 6 : Crack13

Captain:

Pepijn de Beijer

Speelgelegenheid:

Cafe Crackers / Langeveerstraat 34 / 2011 DB Haarlem

Thuis avond:

Vrijdag

Teamleden: 

Justin Blackie / Maarten Christiaans / Michel Croijmans / Liane Drogtrop / Cyrill Hak / Fabian Jager / Stefan Mutsaers / Manon Alexandra Roberti /


Team 7: Triple one

Captain:

Henk Dijkstra

Speelgelegenheid:

Beijnes / Stationsplein 134 / 2011 LN Haarlem 

Thuis avond:

Dinsdag

Teamleden:

Gerrit v/d Pol / Benny Schmitz / Dion de Jong / Patrick v/d Meij / Pascal Vroling / Reno Vroling / Remo Spoor / Tessa Nieman / Patrick Daas / Frouke de Jong / Ilona Schorfhaar / 


Team 8: Lauw Bier

Captain:

Tjalling Bouwman

Speelgelegenheid:

Cafe Crackers / Langeveerstraat 34 / 2011 DB Haarlem

Thuis avond:

Donderdag

Teamleden:

Vincent v/d Vlugt / Nico Lips / At Bouwman / Malacky  mc Auliffe / Jeroen Christiaans / Armando van Jaaren / Marcel Deegenaar / Dean Martin / Ton Glatz / Jurgen / 


Team 9: Nognix

Captain:

Mariska van Rijn

Speelgelegenheid:

Beijnes / Stationsplein 134 / 2011 LN Haarlem

Thuis avond:

Vrijdag

Teamleden:

Wijnand Prins / Winnie Vallentgoed / Dennis van Schagen / Joey van Schagen / Ozzy Laan / Lara de Kuijer / Sjaak Duinkerken / Fayenne Hehanussa / Petra Roozen-Dam / Lenny Schweitzer / 


Team 10: De Natnekken

Captain: 

Rob Lazones

Speelgelegenheid:

Cafe de Poort / Amsterdamsevaart 8, 2032 EA, Haarlem

Thuis avond:

Vrijdag

Teamleden:

Dirk Stolwijk / Erik Zilver / Maurice Pauw / Andy Pauw / Peter Valenteyn / Ryan Crapst / Tom Stolwijk  / Max Stolwijk / Martin Blad


Team 11: 't Hoekje 2.0

Captain:

Niek Ruurda

Speelgelegenheid:

Cafe 't Hoekje / Reitzstraat 40, 2021 TS Haarlem

Thuis avond:

Vrijdag

Teamleden:

Marcel Blok / Eelco van der Kooi / Mike Gieske / Glenn Gieske / Berry Hendriks


Team 12: Bierteam LH

Captain:


Speelgelegenheid:

Cafe de Lange Heer / Lange Herenstraat 6, 2011 LH Haarlem

Thuis avond:

Dinsdag

Teamleden: