Haarlemse Dart Vereniging
Gezellig darten in Haarlem !

Teams in de wintercompetitie 2019/2020:
 (voorlopige opgave)

Team 1: EVD

Captain:

Martin Heuzeveldt  

Speelgelegenheid:

Beijnes / Stationsplein 134 / 2011 LN Haarlem 

Thuis avond:

Vrijdag

Teamleden:

Jaap Laan / Helen Volkers / Richard van Dam / Dion Jansen / Jitse van der Wal / Julius Brouwer /


Team 2: Gepoort

Captain:

Ramon Brands 

Speelgelegenheid:

Cafe de Poort / Amsterdamsevaart 8 / 2032 EA Haarlem

Thuis avond:

Vrijdag

Teamleden:

Maupie Beneker / Pascal de Boer / Michael Brands / Ricardo Hopman / Marc Huigen / Marcel le Noble / Theo Steenhof / Rick Weij


Team 3: Beijna!

Captain:

Ronald Sminia

Speelgelegenheid:

Beijnes / Stationsplein 134 / 2011 LN Haarlem

Thuis avond:

Vrijdag

Teamleden:

Natascha Toben / Richard Kars / Hans Zevenhek / Frits Freijmuth / Wouter Rogaar / David v/d Berg / Werner v/d Berg


Team 4: Cafe Bert

Captain:

Andre Ruiter 

Speelgelegenheid:

Cafe Bert / Voorzorgstraat 42 / 2013 VR Haarlem

Thuis avond:

Woensdag

Teamleden:

Ruud Baetens / Collin Benschop / Winnie van Dijk / Mitch de Droog / Kelly Hooggreef / Frank Lasschuit / Marcel van Leeuwen / Stefan van Ooijen


Team 5: Beijnes 3

Captain:

Ed van Lunenburg 

Speelgelegenheid:

Beijnes / Stationsplein 134 / 2011 LN Haarlem 

Thuis avond:

Vrijdag

Teamleden:

Milko Duzee / John Essenberg / Frank Essenberg / Youri van der Heijden / Edwin Middendorp  / Bert Schaaf


Team 6 : Crack13

Captain:

Pepijn de Beijer

Speelgelegenheid:

Cafe Crackers / Langeveerstraat 34 / 2011 DB Haarlem

Thuis avond:

Vrijdag

Teamleden: 

Justin Blackie / Maarten Christiaans / Jeroen Christiaans / Michel Croijmans / Liane Drogtrop / Cyrill Hak / Fabian Jager / Stefan Mutsaers


Team 7: Triple one

Captain:

Henk Dijkstra

Speelgelegenheid:

Beijnes / Stationsplein 134 / 2011 LN Haarlem 

Thuis avond:

Dinsdag

Teamleden:

Gerrit v/d Pol / Benny Schmitz / Dion de Jong / Patrick v/d Meij / Pascal Vroling / Reno Vroling / Ed Terbraak


Team 8: Lauw Bier

Captain:

Tjalling Bouwman

Speelgelegenheid:

Cafe Crackers / Langeveerstraat 34 / 2011 DB Haarlem

Thuis avond:

Donderdag

Teamleden:

Vincent v/d Vlugt / Nico Lips / At Bouwman / Lee Peurose


Team 9: Nognix

Captain:

Mariska van Rijn

Speelgelegenheid:

Beijnes / Stationsplein 134 / 2011 LN Haarlem

Thuis avond:

Vrijdag

Teamleden:

Wijnand Prins / Winnie Vallentgoed / Dennis van Schagen / Joey van Schagen / Ozzy Laan / Lara de Kuijer / Sjaak Duinkerken / Fayenne Hehanussa


Team 10: De Natnekken

Captain:


Speelgelegenheid:


Thuis avond:


Teamleden:



Team 11: 't Hoekje

Captain:


Speelgelegenheid:


Thuis avond:


Teamleden: